Lata dwudzieste, lata trzydziesteAC 03 CD

Największe przeboje okresu międzywojennego

01    Lata dwudzieste, lata trzydzieste    [3'28]
02    Jesienne róże    [4'15]
03    Umówiłem się z nią na dziewiątą    [3'22]
04    Ich küsse Ihre Hand, Madame    [5'33]
05    Singin’in the rain    [3'25]
06    Już taki jestem zimny drań    [2'40]
07    Blue moon    [3'02]
08    Moonlight serenade    [3'56]
09    Puttin’ on the Ritz    [2'27]
10    Odrobinę szczęścia w miłości    [5'47]
11    Tango milonga    [4'26]
12    Chattanooga choo choo    [2'40]
13    Fascination    [3'32]
14    Wenn der weiße Flieder wieder blüht    [3'46]
15    Nie zapomnisz mnie    [3'34]
16    To ostatnia niedziela    [5'59]

łączny czas    [62'53]

4 Comments

 1. Arkadiusz says:

  Szanowni Państwo.
  Miałem zaszczyt uczestniczyć w koncercie kolędowym w kościele p.w. św. Michała Archanioła w Poznaniu. Chciałbym serdecznie pogratulować tego występu i wyrazić ubolewanie z powodu tego, że był zbyt krótki. Wykonanie, jak też wspaniałe aranżacje dawały tyle radości, wzruszeń, nadziei, że trudno było się pogodzić z upływającym czasem. Szczególną uwagę przykuwa (jak zwykle, bo nie pierwszy raz prezentujecie Państwo tę kolędę) Jezus malusieńki. Fantastyczne wykonanie aranżacji z motywami judaistycznymi przenosiło mnie w czasie do małej wioski w okolicach Jerozolimy. Bardzo dziękuję za te metafizyczne doznania i gratuluję jednocześnie pięknego wykonania przeboju Czerwonych Gitar.
  Jestem niezmiernie rad, że kolejny raz mogłem podziwiać Państwa podczas koncertu i cieszę się, że po raz kolejny udowadniacie Państwo, że dobrze czujecie się w każdym repertuarze. Życzę wielu sukcesów koncertowych i płytowych.
  Osobne gratulacje składam organizatorom Poznańskiego Kolędowania za podtrzymywanie pięknej tradycji w trudnych czasach sekularyzacji i odwracania się ludzi od Kościoła.

 2. Honorata i Hugo says:

  Bardzo serdecznie dziękujemy za cudowne emocje i czas ogromnej radości jaką nam panowie dziś zafundowali w Górce Klasztornej. Pięknie ! ! !

 3. Dorota says:

  Koncert w Węglewie to godzina radości, uniesienia a nawet wzruszenia z dodatkiem zachwytu nad sposobem przekazu muzyki. Nie spodziewałam się takiej doskonałości, patosu i dodatku humoru. Panowie! Koncertujcie dalej! Nie poddawajcie się! Wasze koncerty to Arcydzieła – z serca dziękuję

 4. Tomasz says:

  Panowie, świetny koncert na Starołęce. Płytę słucham codziennie od tygodnia i nie mogę odciąć się od gramofonu. Gratulacje!! Kiedy można Was obejrzeć w lekkim repertuarze?

Facebook

YouTube