25 LAT AFFABRE CONCINUI – AC 01 DVD

Rejestracja Koncertu Galowego z okazji 25 LAT zespołu AFFABRE CONCINUI, który odbył się 15 czerwca 2008r. w Teatrze Wielkim w Poznaniu.

W programie największe przeboje z repertuaru zespołu.

01. ALL  CREATURES  NOW
02. AMOR  VITTORIOSO
03. VILLANELLA  ALLA  NAPOLITANA
04. LE  QUATTRO  STAGIONI
05. BADINERIE
06. WHO  IS  SYLVIA
07. DUETTO  BUFFO  DI  DUE  GATTI
08. ZIELONY  MOSTECZEK
09. SZŁA  DZIEWECZKA
10. BOLERO
11. FIELDS  OF  GOLD
12. DZIEWCZYNY  BĄDŹCIE  DLA  NAS  DOBRE  NA  WIOSNĘ
13. OH,  CAROL
14. STAND  BY  ME
15. OH ,  LADY,  BE  GOOD
16. SORRY  SEEMS  TO  BE  THE  HARDEST  WORD
17. HELLO  MARY  LOU
18. SPEEDY  GONZALES
19. HELLO,  DOLLY!
20. WIĄZANKA  POLSKICH  PRZEBOJÓW  LAT ‘50
21. ONLY  THE  LONELY
22. ALL  MY  LOVING
23. AULD  LANG  SYNE

4 Comments

 1. Arkadiusz says:

  Szanowni Państwo.
  Miałem zaszczyt uczestniczyć w koncercie kolędowym w kościele p.w. św. Michała Archanioła w Poznaniu. Chciałbym serdecznie pogratulować tego występu i wyrazić ubolewanie z powodu tego, że był zbyt krótki. Wykonanie, jak też wspaniałe aranżacje dawały tyle radości, wzruszeń, nadziei, że trudno było się pogodzić z upływającym czasem. Szczególną uwagę przykuwa (jak zwykle, bo nie pierwszy raz prezentujecie Państwo tę kolędę) Jezus malusieńki. Fantastyczne wykonanie aranżacji z motywami judaistycznymi przenosiło mnie w czasie do małej wioski w okolicach Jerozolimy. Bardzo dziękuję za te metafizyczne doznania i gratuluję jednocześnie pięknego wykonania przeboju Czerwonych Gitar.
  Jestem niezmiernie rad, że kolejny raz mogłem podziwiać Państwa podczas koncertu i cieszę się, że po raz kolejny udowadniacie Państwo, że dobrze czujecie się w każdym repertuarze. Życzę wielu sukcesów koncertowych i płytowych.
  Osobne gratulacje składam organizatorom Poznańskiego Kolędowania za podtrzymywanie pięknej tradycji w trudnych czasach sekularyzacji i odwracania się ludzi od Kościoła.

 2. Honorata i Hugo says:

  Bardzo serdecznie dziękujemy za cudowne emocje i czas ogromnej radości jaką nam panowie dziś zafundowali w Górce Klasztornej. Pięknie ! ! !

 3. Dorota says:

  Koncert w Węglewie to godzina radości, uniesienia a nawet wzruszenia z dodatkiem zachwytu nad sposobem przekazu muzyki. Nie spodziewałam się takiej doskonałości, patosu i dodatku humoru. Panowie! Koncertujcie dalej! Nie poddawajcie się! Wasze koncerty to Arcydzieła – z serca dziękuję

 4. Tomasz says:

  Panowie, świetny koncert na Starołęce. Płytę słucham codziennie od tygodnia i nie mogę odciąć się od gramofonu. Gratulacje!! Kiedy można Was obejrzeć w lekkim repertuarze?

Facebook

YouTube