data godzina miasto miejsce informacje
14.09.2020 20.00 Kielce Kieleckie Centrum Kultury – Duża Scena www.kck.com.pl
13.09.2020 19.00 Wiślica Bazylika Kolegiacka Narodzenia NMP Koncert w ramach XXVI Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju  www.bsck.busko.pl
 3.07.2020 19.00 Płock Kościół Starokatolicki Mariawitów, ul. Kazimierza Wielkiego 27 A www.plock.eu
14.02.2020 19.00 Bydgoszcz Filharmonia Pomorska www.filharmonia.bydgoszcz.pl
11.01.2020 17.00 Buk Hala OSiR, ul. Szarych Szeregów 10 Koncert Noworoczny. Wstęp wolny
  6.01.2020 19.15 Poznań Kościół pw. Najświętszej Bogarodzicy Maryi, os. Stare Żegrze 18 Koncert kolęd (zaraz po Mszy św. o 18.30). WSTĘP WOLNY
20.12.2019 19.00 Poznań EDGE Music Studio, ul. Krańcowa 24 Koncert Kolędowy
  7.12.2019 20.00 Marchienne – au – Pont (Belgia) kościół Notre – Dame de Misericorde Festival Musical de Marchienne
30.11.2019 17.00 Poznań Aula Nova Koncert z okazji jubileuszu 35 – lecia Affabre Concinui w ramach koncertów towarzyszących Grand Prix Polskiej Chóralistyki
16.11.2019 16.00 Złotów Złotowskie Centrum Aktywności Społecznej Koncert z okazji 135 – lecia Chóru św. Cecylii
20.10.2019 18.00 Lipka Dom Kultury WTĘP WOLNY
15.09.2019 19.00 Gliwice Park Chopina www.gliwice.eu
27.07.2019 19.00 Grabówno Kościół pw. św. Antoniego www.miasteczkokrajenskie.pl
21.07.2019 18.00 Opatów Kolegiata św. Marcina www.sandomierz.pl
25.05.2019 20.30 Skrzebowa Ruiny kaplicy www.tubaostrowa.pl
19.05.2019 17.00 Damasławek Gminny Ośrodek Kultury WSTĘP WOLNY
18.05.2019 20.00 Śmiełów Muzeum Adama Mickiewicza www.smielow.pl
10.05.2019 19.00 Edynburg (Szkocja) St Giles’ Cathedral www.stgilescathedral.org.uk
26.04.2019 19.00 Poznań Szkoła Dębinka koncert charytatywny http://www.debinka.poznan.pl/wydarzenie/gramy-dla-julki
 6.01.2019 16.00 Poznań Kościół pw. św. Rocha, ul. św. Rocha 10 www.poznanskiekoledowanie.com
21.10.2018 18.00 Starachowice Kościół pw. św. Judy Tadeusza, ul. Podgórze Koncert w ramach XXIX Międzynarodowych Dni Muzyki Organowej i Kameralnej im. Stefana Ratusińskiego
14.10.2018 18.00 Szamocin Kościół pw. NMP Wspomożycielki Wiernych www.gminaszamocin.pl
 7.10.2018 19.30 Borówiec Kościół pw. MB Królowej Rodzin www.parafiaborowiec.pl
 7.10.2018 13.00 Lusowo Kościół pw. św. Jadwigi i św. Jakuba www.goksezam.pl
 4.10.2018 19.00 Gołańcz Sala „Stodoła” Rezerwacja bezpłatnych wejściówek w Bibliotece GOK
29.09.2018 17.00 Wyrzysk Sala Widowiskowa przy SP w Wyrzysku www.mgokwyrzysk.pl
16.09.2018 19.00 Wschowa Kościół Farny www.festiwal.wschowa.pl
 8.09.2018 19.00 Nowogrodziec Kościół pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła www.festiwal.nowogrodziec.pl
11.08.2018 18.00 Zakopane Kościół Św. Krzyża, ul.Chałubińskiego 30 www.festiwale.zakopane.pl
30.06.2018 22.00 Szczecin Przystań Jacht Klubu AZS, ul. Przestrzenna 9 www.filharmonia.szczecin.pl
23.06.2018 18.00 Śmiełów Muzeum Adama Mickiewicza www.mnp.art.pl
 9.06.2018 18.00 Krobia Gminne Centrum Kultury i Rekreacji Jubileusz 110-lecia Towarzystwa Śpiewu HARMONIA
14.04.2018 18.00 Zakrzewo Dom Polski Jubileusz Chóru Wrzos – impreza zamknięta
11.02.2018 17.00 Poznań Aula Nova udział w koncercie www.amuz.edu.pl
6.01.2018 ok. 15.50 Poznań Kościół pw. Najświętszej Bogarodzicy Maryi, os. Stare Żegrze  Koncert kolęd (zaraz po Mszy św. o 15.00.) WSTĘP WOLNY
5.01.2018 19.00 Bydgoszcz Kościół pw. św.Mikołaja, ul.Wyzwolenia 2 koncert kolęd – WSTĘP WOLNY
31.12.2017 20.00 Sanok Sanocki Dom Kultury www.sdksanok.pl
27.12.2017 19.30 Poznań kościół pw. św. Stanisława Kostki www.poznanskiekoledowanie.com
1.12.2017 19.00 Gdańsk Filharmonia Bałtycka www.filharmonia.gda.pl
19.11.2017 19.00 Poznań Aula UAM www.jazz.pl
12.11.2017 16.00 Tarnówka kościół p.w. Nawiedzenia NMP wstęp wolny
6.11.2017 18.00 Poznań Aula UAM Gala Jubileuszowa Zespołu Szkół nr 4 w Poznaniu
29.10.2017 13.30 Warszawa Katedra Warszawsko – Praska www.diecezja.waw.pl
20.10.2017 18.00 Leszno Audytorium Maximum www.mbpleszno.pl
18.10.2017 19.00 Warszawa Filharmonia Narodowa www.filharmonia.pl
8.10.2017 16.30 Stalowa Wola Miejski Dom Kultury www.mdkstalowawola.pl
29.09.2017 18.00 Miasteczko Krajeńskie Kościół pw. Podwyższenia Św. Krzyża
23.09.2017 18.00 Poznań Aula UAM udział w koncercie z okazji 60-lecia Szkoły Chóralnej Jerzego Kurczewskiego
28.07.2017 21.00 Krajenka Kościół pw. św. Anny Koncert w ramach Dni Krajenki. WSTĘP WOLNY.
25.06.2017 12.00 Gorzów Filharmonia Gorzowska www.filharmoniagorzowska.pl
12.05.2017 19.00 Łobżenica Kościół pw. św. Szczepana koncert przeniesiony z 21.04.2017
 6.05.2017 19.00 Poznań Kościół O.O. Franciszkanów, Wzgórze Przemysła koncert z zespołem Akrywima w ramach jubileuszu 60-lecia Poznańskiej Szkoły Chóralnej. WSTĘP WOLNY.
26.02.2017 19.00 Poznań Aula Nova, Plac S. Stuligrosza www.amuz.edu.pl
24.02.2017 19.00 Kielce Filharmonia Świętokrzyska www.filharmonia.kielce.com.pl
15.01.2017 ok. 15.50 Poznań Kościół pw. Najświętszej Bogarodzicy Maryi, os. Stare Żegrze Koncert kolęd (zaraz po Mszy św. o 15.00.) WSTĘP WOLNY.
 8.01.2017 18.00 Środa Wlkp. Kościół pw. Wniebowzięcia NMP, ul. Ks. Jażdżewskiego 6 Koncert kolęd - WSTĘP WOLNY
 7.01.2017 19.00 Poznań Kościół O.O. Franciszkanów, Wzgórze Przemysła Koncert kolęd www.poznanskiekoledowanie.com
 6.01.2017 16.00 Gostyń Kościół pw. św. Małgorzaty, ul. Przy Farze 2 Koncert kolęd - WSTĘP WOLNY
27.12.2016 19.30 Luboń Kościół pw. św. Jana Bosko, ul. Ks. Streicha www.oklubon.pl
11.12.2016 19.00 Grodno (Białoruś) Teatr Dramatyczny www.drama.grodno.by
 9.12.2016 19.00 Gostyń Gostyński Ośrodek Kultury, ul.Hutnika 4 www.gok.gostyn.pl
20.11.2016 17.30 Warszawa – Wawer CKS Hotel Boss, ul.Żwanowiecka 20 Wawer Music Festival
14.11.2016 18.00 Kąśna Dolna Dworek Paderewskiego www.paderewski.tarnow.pl
 8.11.2016 19.00 Poznań Aula Nova Akademii Muzycznej udział w koncercie www.amuz.edu.pl
23.10.2016 20.00 Peine (Niemcy) Forum, Winkel 30 www.peine01.de
30.09.2016 19.00 Płock Sala Koncertowa PSM, ul.Kolegialna 23 www.orkiestraplock.pl
25.09.2016 18.00 Wronki Kościół p.w. św. Urszuli Ledóchowskiej, os. Borek 14 www.swurszula.pl
15.08.2016 0k. 16.00 Poznań Stary Rynek Koncert w ramach Festiwalu Dobrego Smaku www.ofds.pl
12-13.03.2016  9.00 – 20.00 Poznań Kościół Franciszkanów, Pl. Bernardyński Prowadzenie warsztatów i wykonanie Gorzkich Żali wraz z chórem warsztatowym w specjalnym opracowaniu: Warsztaty u Franciszkanów
16.01.2016 18.00 Toruń Centrum Kulturalno- Kongresowe Jordanki www.tos.pl
14.01.2016 19.30 Wrocław Katedra pw. św.Jana Chrzciciela S.Soyka i Affabre www.dzienjudaizmu.pl
10.01.2016 ok. 19.20 Poznań kościół p.w. Maryi Królowej, Rynek Wildecki Koncert w ramach VIII Poznańskiego Kolędowania. WSTĘP WOLNY
6.01.2016 18.00 Wronki kościół p.w. św. Urszuli Ledóchowskiej, os. Borek
27.12.2015 19.00 Poznań – Smochowice kościół p.w. Imienia Maryi
27.12.2015 16.00 Przeźmierowo Centrum Kultury Przeźmierowo www.goksezam.pl
18.12.2015 19.30 Kalisz Filharmonia Kaliska www.filharmoniakaliska.pl
24.09.2015 18.00 Sanok Sala Widowiskowa SDK www.sdksanok.pl
28.08.2015 19.00 Drezdenko Kościół pw. Przemienienia Pańskiego www.drezdenko.pl
4.07.2015 19.00 Krotoszyn scena na Rynku www.krotoszyn.pl
25.06.2015 17.00 Poznań Sala Biała Urzędu Miasta koncert w ramach Pożegnania absolwentów Poznańskiej Szkoły Chóralnej (impreza zamknięta)
15.05.2015 16.00 Porażyn Pałac w Porażynie impreza zamknięta
9.05.2015 18.30 Banská Bystrica (SK) Aula Beliana www.abb2015.sk
25.04.2015 19.00 Poznań Teatr Wielki Udział w koncercie Drabowicz in memoriam
15.03.2015 18.00 Kiszkowo Hala Widowiskowo – Sportowa www.kiszkowo.pl
7.03.2015 19.00 Konarzewo Centrum Rehabilitacyjno – Kulturalne www.dopiewo.pl
22.03.2015 17.15 Amriswil (CH) Katholische Kirche, Rütistrasse www.amriswil.ch
20.03.2015 20.00 Rorschach (CH) Stadthofsaal www.rorschach.ch
25.01.2015 13.30 Poznań kościół p.w. NBM os. Stare Żegrze Koncert kolęd – WSTĘP WOLNY.
11.01.2015 16.00 Zakrzewo Dom Polski http://www.dompolskizakrzewo.pl/
6.01.2015 19.00 Legionowo Kościół pw. Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa  Wstęp wolny
2.01.2015 ok. 18.30 Poznań kościół p.w. św. Mateusza, os Orła Białego 1 koncert kolęd w ramach Poznańskiego Kolędowania                               (msza św. o 18.00, a po niej koncert)  WSTĘP WOLNY!
29.12.2014 19.00 Kraków kościół p.w. św. Brata Alberta, os. Dywizjonu 303 http://www.przyjacielenowejhuty.pl/
7.12.2014 19.00 Poznań Stary Rynek Występ w ramach Poznańskiego Betlejem
24.09.2014 19.00 Drezno (D) Clara-Schumann-Saal, Königstraße 15 http://www.museen-dresden.de/
15.08.2014 20.00 Trzęsacz Kościół pw. Miłosierdzia Bożego, ul. Pałacowa 3 http://sacrumnonprofanum.pl/
19.07.2014 19.00 Ramsowo Kościół św. Andrzeja ap. i św. Rocha http://www.ramsowofestiwal.pl/
27.06.2014 21.00 Czarnków Kościół św. Marii Magdaleny http://www.pieknyspiew.pl/
21.06.2014 18.00 Kalisz Sala Filharmonii, Nowy Świat 28  http://www.chor.ha.pl/
15.06.2014 16.00 Poznań kościół p.w. NBM os. Stare Żegrze WSTĘP WOLNY
22.05.2014 19.00 Skoczów Kościół św. ap. Piotra i Pawła, www.musicasacra.ox.pl
26.04.2014 20.30 Rzym (I) Kościół Santa Maria in Vallicella, Piazza della Chiesa Nuova Udział Zespołu w wykonaniu Tryptyku Rzymskiego S. Soyki do słów Jana Pawła II.  WSTĘP WOLNY.
 9.04.2014 18.00 Stalowa Wola (PL) Państwowa Szkoła Muzyczna, ul.Narutowicza 11 www.stalowka.pl
29.03.2014 20.00 Rorschach (CH) Szczegóły na stronie organizatora www.rorschach.ch
8.03.2014 ok. 19.10 Poznań Kościół p.w. Wszystkich Świętych, ul.Grobla 1 Msza św. o 18.30,  a po niej koncert http://www.grobla.info/ WSTĘP WOLNY
19.01.2014 17.00 Witkowo (PL) Hala Widowiskowo – Sportowa www.witkowo.pl
27.12.2013  19.00  Poznań (PL) Kościół p.w. św. Jana Ewangelisty, ul.Forteczna 53  Koncert w ramach VI Poznańskiego Kolędowania. WSTĘP WOLNY.
13.12.2013 Amsterdam (NE)  Noordermarkt 48, Amsterdam www.noorderkerk.org
11.12.2013 15.00 Poznań (PL) Okręgowy Polski Związek Łowiecki, PAN w Poznaniu
08.12.2013 16.00 Gdynia (PL) Centrum Kultury w Gdyni/ Niedziela Melomana www.ckgdynia.pl
14.11.2013 19.00 Poznań(PL) Aukcja Charytatywna SWS/ Scena na Piętrze sws.com.pl
11.11.2013 20.00 Mosina (PL) Mosińskie Centrum Kultury www.kultura.gmina.pl
06.11.2013 Poznań (PL) Uroczystości wręczenia nagród przez Prezydenta Ryszarda Grobelnego laureatom konkursu „Zielony Poznań”
17.10.2013 19.00 Wrocław (PL) Aula Leopoldina, pl. Uniwersytecki 1 www.festiwalmuzykiwiedenskiej.eu
12.10.2013 19.30 Poznań (PL) kościół O.O. Jezuitów, ul. Szewska 18 www.acappellapoznanfestival.pl
29.09.2013 15.45 Poznań (PL) kościół p.w. NBM os. Stare Żegrze
8.09.2013 17.00 Konstancin (PL) Amfiteatr w Parku Zdrojowym www.naszepiaseczno.pl 
1.09.2013 13.00 Lusowo k. Poznania (PL) Kościół p.w. św. Jadwigi Śląskiej www.goksezam.pl
23.08.2013 21:00 Kudowa Zdrój (PL) Park Zdrojowy – Teatr Pod Blachą www.festiwalmoniuszkowski.pl
21.07.2013 18:00 Kórnik (PL) Arboretum Zamku Kórnickiego www.muzykazkornika.pl
6.07.2013 15:30 17:00 Łódź (PL) Teren ŁSSE ul Tymienieckiego 22 www.q4q.pl
23.06.2013 19:30 Sieraków (PL) Kościół pw. NMP NP w Sierakowie www.parafia.sierakow.pl
21.06.2013 19:00 Rzepin (PL) Miejski Dom Kultury www.rzepin.pl
16.06.2013 18:00 Poznań (PL) Teatr Wielki im.St.Moniuszki www.opera.poznan.pl
26.05.2013 17:00 Tarnów – Kąśna Dolna (PL) Centrum Paderewskiego www.paderewski.tarnow.pl
28.04.2013 Czerepowiec (RU) Sala Czerepowieckiego Towarzystwa Filharmonicznego http://philarmonia.impro.ru/
27.04.2013 Wołogda (RU) Filharmonia Wołogodzka www.volfilarmonia.ru
08.03.2013 19:00 Bydgoszcz (PL) Filharmonia Pomorska im. Ignacego Jana Paderewskiego www.filharmonia.bydgoszcz.pl
14.02.2013 18:00 Bielsko-Biała (PL) Bielskie Centrum Kultury www.bck.bielsko.pl
26.01.2013 19:00 Gdańsk (PL) Polska Filharmonia Bałtycka www.filharmonia.gda.pl
27.12.2012 18:30 Poznań (PL) V Poznańskie Kolędowanie,                  kościół p.w. św.Marka, os.Czecha www.poznan.pl
09.12.2012 19:30 Pszczyna (PL) Sala Lustrzana Muzeum Zamkowe www.zamek-pszczyna.pl
09.12.2012 16:30 Pszczyna (PL) Sala Lustrzana Muzeum Zamkowe www.zamek-pszczyna.pl
02.12.2012 18:00 Korbach (D) Stadthalle Korbach www.kulturforum-korbach.de
24.11.2012 18:00 Poznań (PL) Muzeum Archidiecezjalne, ul.Lubrańskiego 1 www.muzeum.poznan.pl
17.11.2012 18:00 Krotoszyn (PL) Aula I Liceum Ogólnokształcącego In Regenerationem
14.11.2012 19:00 Sankt Petersburg (RUS) Filharmonia www.philharmonia.ru
11.11.2012 18:30 Tarnów (PL) Realizacja TV – Centrum Sztuki Mościce www.biletynakabarety.pl
04.11.2012 19:00 Kalkar (D) Kościół św. Mikołaja www.kirchenmusik-kalkar.de.vu
21.10.2012 18:00 Katowice (PL) Sala Koncertowa Akademii Muzycznej www.silesia.art.pl
19.10.2012 Poznań (PL) Poznańska Fara
12.10.2012 19:30 Poznań (PL) Kościół OO.Franciszkanów http://acappellapoznanfestival.pl/
07.10.2012 19:30 Wrocław (PL) Kościół OO.Franciszkanów, al.Kasprowicza 26 www.paxetbonum.pl
21.09.2012 19:00 Olsztyn (PL) Filharmonia im.F.Nowowiejskiego www.filharmonia.olsztyn.pl
15.08.2012 19:00 Kaliningrad (RUS) Kant’s Island www.cultfest.net
01.06.2012 Warszawa (PL) www.kapitula.org
27.05.2012 19:00 Luboń (PL) Hala Widowiskowo Sportowa http://www.opera.poznan.pl/page.php/1/0/show/2900
04.05.2012 18:00 Kaliningrad (RUS) Sobór Katedralny www.kaliningrad.msz.gov.pl
25.04.2012 9:00 Płock (PL) Sala koncertowa, ul. Kolegialna 23 http://www.orkiestraplock.pl/kalendarz/day/date/2012-04-25
20.04.2012 18:00 Poznań (PL) Teatr Wielki im. St. Moniuszki www.opera.poznan.pl
17.03.2012 14:00 Poznań (PL) Targi Aktywni 50+ (MTP) http://50plus.mtp.pl/pl/
26.02.2012 18:00 Tarnów – Kąśna Dolna (PL) Dworek I. J. Paderewskiego www.paderewski.tarnow.pl
12.02.2012 18:00 Poznań (PL) Teatr Wielki www.opera.poznan.pl
04.02.2012 20:00 Wilhelmshaven (D) Christus- & Garnisonkirche?Am Kirchplatz 1, 26382 Wilhelmshaven www.kuenstler-buero.de
15.01.2012 15:45 Poznań (PL) kościół p.w. Najświętszej Bogurodzicy Maryi www.zegrze.info
14.01.2012 18:00 Kórnik (PL) Zamek w Kórniku KOK Kórnik
08.01.2012 11:00 Poznań (PL) kościół p.w. Wniebowzięcia NMP www.poznan.pl
06.01.2012 21:00 Sobota (PL) sanktuarium p.w. Narodzenia N.M.P. www.gok.rokietnica.pl
30.12.2011 18:00 Rokietnica (PL) sala Gimnazjum w Rokietnicy www.gok.rokietnica.pl
29.12.2011 18:30 Poznań (PL) kościół Podwyższenia Krzyża Św. www.poznan.pl

 

 


 


Facebook

YouTube